Řada pro DETOX TĚLA

První věcí je vždy OČISTIT SI TĚLO OD NEČISTOT A TOXINŮ, první řada pro tuto očistu jednu z nejúčinnějších, je
PRVNÍ ŘADA:
SELEN

SELEN

SELEN-OBRANYSCHOPNOST TĚLA, DETOXIKUJE BUŇKY,udržuje normalizaci pro hormonální hladinu, je důležitý pro IMUNITU-u všech nemocí+zvláště při rakovinách, také nemocech štítné žlázy a její funkci, důležitý pro slinivku, játra i ledviny-upravuje jejich funkci, pro oddálení klimaktéria. Důležitý pro těhotné a malé děti-obranu těla-imunita+nezbytný pro cévy a srdce-je důležitý při chodu metabolismu+tvoření energie z ní-zabraňuje vzniku plícních potíží-základní užívání-10 kapek do 200ml vody /obecně, IDEÁLNÍ JE POUŽITÍ s přípravkem AnGel- jde o nezbytný přípravek pro tělo!
ANGEL

ANGEL

- je nezbytný pro reprodukci, detoxikaci a obnově-regeneraci buněk těla, zabraňuje překyselení těla, používáme jej při obkladech, ale i při vnitřním použití-OBNOVUJE BUŇKY TĚLA-vnitřně- začínáme užívat z menších dávek- takže jej zpočátku dáváme 10kapek do 200ml, pak můžete si zvýšit až na 15-20 kapek do 200ml-vypít 1x denně-umožní KOMPLETNÍ CHOD BUNĚK A ZDRAVÍ
RELICTUM

RELICTUM

-koncentrát-UMOŽNÍ působit antibakteriálně, očistně a je protialergickým účinkům, JE VHODNÝ PŘI OBNOVĚ JATERNÍCH BUNĚK,ALERGIÍCH A REGENERUJE A OBNOVUJE i žaludek, přispívá k dýchání buněk, aktivuje imunitu, ničí volné radikály, zlepšuje průtok krve, působí proti trombózám,jde o huminový přípravek a působí v mitochondriích bio-organických kyselin, minerálů a vitamínů z nejčistčích oblastí Ruska, doplní a VYŽIVUJE BUŇKY- pokud toto dodáváte do těla, tak se vám okamžitě obnovují staré buňky, regenerují se vám zcela přirozeně buňky a obnovuje se vám energie těla, zdraví+stavba buněk!!! Reguluje odkyselení těla, pomáhá při zánětech, při stresu, nachlazení, koncentraci a vnímání, upravuje hormonální nastavení-nálada, reguluje hladinu cukru v krvi, ZABRAŇUJE STÁRNUTÍ PLETI+normalizuje spánek, umožní zvýšení imunity těla, zlepšuje chod cholesterolu, vlasy, nehty, kůži. Dávkujeme: koncentrát- toto množství je na 5 litrů vody, takže si rozdělíte množství na 5 dílů a toto množství rozředit v 1 litru vody, pak pijte 250ml na den!!! A to při každém onemocnění!!!!Nepít na noc- budete mít moc energie a neusnete několik hodin!
Druhou řadou je očista krve, cév a srdce-naší pumpičky, a rozvodu živin v těle krví:
-už od 35 let nám nejen stárnou cévy, ale i vlivem průtoku a škodlivin se "zhustí krev", je nutné OČISTIT VEŠKERÉ BUŇKY
CORONAR

CORONAR

- pro zdraví cév, čistí cévní systém, odstraní toxiny, prokrví ostatní orgány, obnovuje buněčnou strukturu cévního systému, JDE O DLOUHODOBĚJŠÍ UŽÍVÁNÍ +v kombinaci s AnGelem si obnovíme celou strukturu cévního systému, tím si také zabráníme potížím s nemocemi cévního systému- ideální použití je s Cardinem, vždy 5 kapek asi 2x - 3x denně, nepodáváme při rakovinách!!!
CARDIN

CARDIN

Cardin+Coronar= pracují v cévách+srdci, užíváme společně, CARDIN JE TÉŽ PROTIZÁNĚTLIVÝ,prokrví vám celé tělo+nesou informace o zdravé funkčnosti cév, srdečního svalu, jeho rytmu i o zdravé mladé buňce+informace pro buňku o léčbě sama sebe z bylinných enzymů, jež preparáty obsahují, používáme jej JAKO PREVENCI i jako POMOC SRDCI A CÉVÁM, ZABRAŇUJÍ INFEKCI SRDCE, pře-toxikaci těla a umožňují zdravý tok krve-Užívání: pod jazyk NAKAPAT 5 KAPEK od každého z těchto dvou preparátů. Při potížích-pálení a bolesti srdce, či infarktu-ihned si nakapat pod jazyk Cardin+Coronar po 5 kapkách a v tomto pořadí!!! Lidé po INFARKTU BY MĚLI MÍT OBA NEUSTÁLE U SEBE!!! - nepodáváme při rakovinách!!!
Cardin-big.jpg

Staňte se - KLIENTEM nebo SPOLUPRACOVNÍKEM nebo BYZNYSMENEM

-Používejte produkty pro obnovu svého těla a REGENERUJTE si buněčnou strukturu.

-UZDRAVTE SE ze svých nemocí a problémů, jež vás trápí.

-REGENERUJTE SE po nemoci, operacích

-ODSTRAŇTE SI únavu, vyčerpání, stres

-OBNOVTE SI PAMĚŤ SVÝCH BUNĚK, naučte je znovu SPRÁVNĚ FUNGOVAT

-OMLAĎTE SI PLEŤ

-ZVYŠTE SI IMUNITU

-REGENERUJTE SI STAVBU BUNĚK

A v neposlední řadě také tím pomáhejte sobě, svým blízkým, přátelům a známým.Vše je totiž jen a jen o ENERGII
a vše je uloženo v paměti buněk, jak se regenerovat, proč s chybou a tím i vývojem problémů a potíží ve zdraví - ZMĚNIT TO MŮŽETE JEN VY!!!

ROZHODNĚTE SE BÝT ZDRAVÝMI!!!!!!!
KONTAKT:

genea1@email.cz

Tel: +420 702522216
jen sms prosím, děkuji za pochopení
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one