ŘADA PRO SRDCE

Matrix Cardin- pro obnovu buněk srdce: Prevence kardiovaskulárních onemocnění v jakémkoli věku, zvláště doporučená pro sportovce, osoby s chronickými nemocemi, často nemocné, kteří podstoupili nějaké operace na srdci a cévách, mají metabolický syndrom, obezita atd.
Matrix Cardin- pro obnovu buněk srdce: Prevence kardiovaskulárních onemocnění v jakémkoli věku, zvláště doporučená pro sportovce, osoby s chronickými nemocemi, často nemocné, kteří podstoupili nějaké operace na srdci a cévách, mají metabolický syndrom, obezita atd.
Matrix Cardin

Pomocí vícestupňového zpracování informací o energii pomocí jedinečného vybavení bylo možné zaznamenat energetickou informační matrici embryonálního srdce na strukturu vody.
Bylo vědecky dokázáno, že srdeční sval může být regenerován - aktivací signalizačního mechanismu, který za normálních podmínek pracuje v myokardiálních tkáních pouze před porodem a neumožňuje dělení buněk srdečního svalu u dospělých. Na energetické informační úrovni informační matrix - embryonální srdce najde problémové oblasti v srdci a spustí kaskádu neuroimunitních endokrinních mechanismů, které obnoví normální fungování srdce.

Neuroimunitní endokrinologie srdce

Endokrinní systém se skládá ze specifických buněk srdce mioendokrinnymi v síních (pravé síně 1,5 - 3 krát vyšší než v vlevo), které syntetizují a vylučují natriuretických hormonů, - zajišťuje řadu funkcí v těle, z nichž hlavní je udržování tekutin a elektrolytů homeostázy a regulace krevního tlaku.

Endotelové lemování vnitřního povrchu srdce a krevních cév bylo považováno za neaktivní vrstvu, hlavní funkci při udržování vaskulární permeability.

V současné době je endotel srdce neuroimunní-endokrinní orgán, který je regulátorem kardiovaskulární homeostázy:

- vedoucí úlohu v kontraktilitě buněk hladkého svalstva cév
- hlavní úlohu při regulaci toku krve
- syntéza signálních molekul zapojených do mechanismů organizace neyroimmunoendokrinnoy (oxid dusnatý, prostacyklin, endothelin, biogenní aminy histamin, serotonin, melatonin, norepinefrinu, epinefrinu, zánětlivé cytokiny).

Indikace pro použití Matrix Cardin

Prevence kardiovaskulárních onemocnění v jakémkoli věku, zvláště doporučená pro sportovce, osoby s chronickými nemocemi, často nemocné, kteří podstoupili nějaké operace na srdci a cévách, mají metabolický syndrom, obezita atd.
Přítomnost hypertenze pro prevenci koronárních onemocnění srdce, anginy pectoris, arytmií, infarktu myokardu.
Diabetes, pro prevenci diabetické kardiopatie.

Recepce a dávkování: 12-15 kapek v 50 ml vody před jídlem 2-3 krát denně, zatímco zlepšuje pohodu, nechte 12 až 15 kapek 1-2 krát denně po dlouhou dobu.
MATRIX CORONAR-MatrixCoronar  Pro prevenci vaskulárních onemocnění různého původu kardiovaskulárních, chronických infekčních onemocnění (tonzilitida, tonzilitida, sinusitida, cholecystitida, pyelonefritida, glomerulonefrofie, systémová onemocnění atd.), Během akutních infekcí dýchacích cest, chřipky (zvláště doporučené pro děti a starší osoby). Pro prevenci mozkových cévních onemocnění. Pro prevenci angiopatie v diabetes mellitus, jako je diabetes, jsou hlavně postiženy kapiláry. Pro prevenci aterosklerózy dolních končetin.  Recepce a dávkování: 10-15 kapek v 50 ml vody 2-3krát denně, dokud se zlepší pohoda. Doba trvání závisí na věku, závažnosti onemocnění, při zlepšování pohody, můžete nechat užívat 10-12 kapek 1-2 krát po dlouhou dobu.
MATRIX CORONAR-MatrixCoronar Pro prevenci vaskulárních onemocnění různého původu kardiovaskulárních, chronických infekčních onemocnění (tonzilitida, tonzilitida, sinusitida, cholecystitida, pyelonefritida, glomerulonefrofie, systémová onemocnění atd.), Během akutních infekcí dýchacích cest, chřipky (zvláště doporučené pro děti a starší osoby). Pro prevenci mozkových cévních onemocnění. Pro prevenci angiopatie v diabetes mellitus, jako je diabetes, jsou hlavně postiženy kapiláry. Pro prevenci aterosklerózy dolních končetin. Recepce a dávkování: 10-15 kapek v 50 ml vody 2-3krát denně, dokud se zlepší pohoda. Doba trvání závisí na věku, závažnosti onemocnění, při zlepšování pohody, můžete nechat užívat 10-12 kapek 1-2 krát po dlouhou dobu.
Matrix Angel-má silnou biologickou aktivitu, která nemá vůbec žádné vedlejší účinky.:MatrixAnGel lze použít k zabránění: - imunitní nedostatečnost (lymfatické a oběhové systémy, které patří do pojivové tkáně, jsou odpovědné za zdravou imunitu) - Osteoporóza - Osteochondróza - nedostatek kolagenu - Intoxikace - Celulitida - Roztržení / vyvrtávání - revmatická onemocnění - Flatfoot - Skolióza - hypermobilita kloubů - Oddělení sítnice - Vynechání různých orgánů - Diastáza (divergence svalů rectus abdominis)  APLIKACE Jedenkrát, 12-15 kapek MatrixAnGel v 50-70 ml pitné vody, 2 krát denně po dobu 2-3 měsíců. Lze použít ve spojení s MatrixSelen: rozpusťte 12-15 kapek MatrixAnGel a 15-20 kapek MatrixSelen v 0,5 litru vody. Vezměte si denní den.
Matrix Angel-má silnou biologickou aktivitu, která nemá vůbec žádné vedlejší účinky.:MatrixAnGel lze použít k zabránění: - imunitní nedostatečnost (lymfatické a oběhové systémy, které patří do pojivové tkáně, jsou odpovědné za zdravou imunitu) - Osteoporóza - Osteochondróza - nedostatek kolagenu - Intoxikace - Celulitida - Roztržení / vyvrtávání - revmatická onemocnění - Flatfoot - Skolióza - hypermobilita kloubů - Oddělení sítnice - Vynechání různých orgánů - Diastáza (divergence svalů rectus abdominis) APLIKACE Jedenkrát, 12-15 kapek MatrixAnGel v 50-70 ml pitné vody, 2 krát denně po dobu 2-3 měsíců. Lze použít ve spojení s MatrixSelen: rozpusťte 12-15 kapek MatrixAnGel a 15-20 kapek MatrixSelen v 0,5 litru vody. Vezměte si denní den.
MATRIX ANGEL

-MatrixAnGel stimuluje regenerační procesy v kůži, gastrointestinálních tkáních, játrech, podporuje "omlazení" červených krvinek, má detoxikační vlastnosti, je antioxidant, obnovuje vnímání a distribuci intercelulárního regulačního signálu.

V případě přijetí během rehabilitačního období může přispět k vytvoření elastické jizvy v myokardu po infarktu (u MatrixCardinu), obnovení poškození tělesných funkcí po mrtvicích a neurodegenerativních onemocněních (společně s Matrix Cerebrum), je imunokorektor a chránič krve. MatrixAnGel lze použít jako aplikace vody.
Matrix Salutem Cardium- zdravý kardiovaskulární systém
Matrix Salutem Cardium- zdravý kardiovaskulární systém
Cardin-big.jpg

Staňte se - KLIENTEM nebo SPOLUPRACOVNÍKEM nebo BYZNYSMENEM

-Používejte produkty pro obnovu svého těla a REGENERUJTE si buněčnou strukturu.

-UZDRAVTE SE ze svých nemocí a problémů, jež vás trápí.

-REGENERUJTE SE po nemoci, operacích

-ODSTRAŇTE SI únavu, vyčerpání, stres

-OBNOVTE SI PAMĚŤ SVÝCH BUNĚK, naučte je znovu SPRÁVNĚ FUNGOVAT

-OMLAĎTE SI PLEŤ

-ZVYŠTE SI IMUNITU

-REGENERUJTE SI STAVBU BUNĚK

A v neposlední řadě také tím pomáhejte sobě, svým blízkým, přátelům a známým.Vše je totiž jen a jen o ENERGII
a vše je uloženo v paměti buněk, jak se regenerovat, proč s chybou a tím i vývojem problémů a potíží ve zdraví - ZMĚNIT TO MŮŽETE JEN VY!!!

ROZHODNĚTE SE BÝT ZDRAVÝMI!!!!!!!
KONTAKT:

genea1@email.cz

Tel: +420 702522216
jen sms prosím, děkuji za pochopení
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one